Ловля весняного коропа на фідер

by polefishing
130 перегляди

Один з важливих аспектів успіху саме весняної коропової риболовлі на фідер – це обов’язкове додавання живих складових до основної підгодовувальної суміші в якості добавок. Зараз ми розповімо вам про приготування підгодовування з гнойовим черв’яком і опаришем.

Щоб зробити якісного хорошого черв’яка звичайно ж нам його потрібно спочатку накопати. Ми радимо для весняного лову свіжого хробака не виповзка, а саме гнойовика. Зазвичай його привозять на водойму з ґрунтом, тобто з тією землею, в якій він народився, і тепер завдання полягає в тому, щоб відсіяти його від землі.

 

Одну частку залишити для риболовлі, а іншу частку спеціальним чином приготувати. Для проціджування черв’яків від землі знадобиться мішковина або звичайна голова від підсака, не з волосіні, а тканинна з дрібним осередком. Беремо відповідно голову підсака і викладаємо всередину підсаки хробака, після цього опускаємо хробака у воду і промиваємо його.

Земля відповідно розчиняється, а весь черв’як залишається в підсаці. Полоскати потрібно якомога ретельніше, щоб земелька розчинилася практично вся, хоча якщо її трохи і залишиться, це зовсім не страшно.

Популярні фідерні монтажі

Частина черв’яків знадобиться для риболовлі, а решту потрібно пересипати в невелику ємність для їх подальшого приготування. Існують спеціальні ножиці для різання хробака, які володіють чотирма площинами для різання. Радимо подрібнювати хробака якомога дрібніше, адже що дрібніші частинки черв’яка, то сильнішим буде їхній запах, і рибі він здасться привабливішим.

Отриману м’ясну страву з черв’ячків потрібно змішати з невеликою кількістю опариша, можна додати трохи пелеца і трохи роздавленої кукурудзи. Далі потрібно трошки набити годівницю “м’ясним вінігретом”, а потім додати коропове підгодовування.

Просунуті фідеристи просівають підгодовування через сито, внаслідок чого в підгодовуванні розбиваються грудочки і суміш виходить більш повітряною. Просіяне підгодовування швидше розпадається у воді і краще порошить.

Підгодовування має перебувати з боків годівниці, щоб закрити м’ясо в центрі і не дати йому швидко вивалиться. Далі потрібно начепити на гачок хробака або бутерброд (хробак з опаришем). Наживку можна вмочити спеціальним діпом (ароматизатором), бажано часниковим, оскільки він дуже подобається і лящам, і карасям, і найголовніше коропам. Ось у принципі й усе про приготування годівниці. Можна закидати і ловити.

Одне важливе зауваження: не змішуйте весь черв’ячний вінігрет із підгодовуванням, а додавайте його тільки в годівницю. Пробуйте, експериментуйте і ловіть. Додавання в основне підгодовування наживки завжди дає позитивні результати, особливо навесні.

You may also like